MANİSA HABERLERİ

Sarıgöllü İş Adamından AKUT’a Araç Ve Yakıt Desteği

IHA
29.10.2015 - 15:14Son Güncelleme :

SARIGÖLLÜ İŞ ADAMI YALÇIN KOCATAŞ(ŞAPKALI)ÜÇ YIL BOYUNCA AKUT'A DESTEK VERECEK

IHA

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde ikamet eden iş adamı Yalçın Kocataş, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Sarıgöl birimine 3 yıl boyunca, yakıt, acil durumlarda araç ve büro malzemesi desteğinde bulunacağını taahhüt ederek, sözleşme imzaladı.
Konuyla ilgili olarak bilgi veren Sarıgöl AKUT Birimi Başkanı Mehmet Zeybek, ’’Sarıgöllü iş adamı Yalçın Kocataş ile üç yıllık sözleşme yaptık. Sözleşme kapsamında iş adamı Kocataş, AKUT araçlarının akaryakıtını karşılayacak. Ayrıca büro malzemeleri ve bilgisayar desteğinde bulundu. Üç yıl boyunca acil durumlarda iş adamı Kocataş, kendilerine ait araçları AKUT hizmetine verecek. Sözleşme 3 yıl olarak yapıldı. 3 yıl sonrası için de söz alındı. Kendisine bu anlamlı ve örnek davranışından dolayı teşekkür ediyoruz.’’ dedi. AKUT’un her türlü kaza ve afet anında insanların yardımına koştuğunu belirten yardımsever iş adamı Yalçın Kocataş, da tüm yardımseverleri bu tür sivil toplum kuruluşlarına destek olmaya davet etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Sarıgöllü İş Adamından AKUT’a Araç Ve Yakıt Desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 15 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sarıgöllü İş Adamından AKUT’a Araç Ve Yakıt Desteği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı