MANİSA HABERLERİ

Sarıgöl'de okuma saati

DHA
30.03.2016 - 14:54Son Güncelleme :
DHA

MANİSA'nın Sarıgöl İlçesi'ndeki Kaymakam Çetin Kılınç, Kütüphane Haftası etkinliği kapsamında öğrencilerle birlikte açık havada 1 saat kitap okudu.
Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, Atatürk Ortaokulu tarafından düzenlenen Kütüphane Haftası etkinliğine katıldı. Sarıgöl Hükümet Konağı içindeki kent meydanında düzenlenen kitap okuma etkinliğine Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıç, Sarıgöl Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç.Dr. Hasan Köse, Sarıgöl Halk Kütüphanesi Müdürü Hatice Bulanık, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Sarıgöl Atatürk Ortaokulu Müdürü Veysel Çetin, açık havada 1 saat süren kitap okuma etkinliğinin dikkat çektiğini söyleyerek katılımcılara teşekkür etti. Kitap okuma etkinliğine katılan Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç, çocuklarla sohbet ederek bilgilerin sadece ders kitapları ile sınırlı kalmayacağını belirtti. Kılınç "Ders kitapları bizlere bilgiler verir ancak okuyacağınız her türden kitaplar bilgiler verir. Onun için kütüphanelere gidin ve bol miktarda kitap okuyun. Okuduğunuz her kitapta öğreneceğiniz yeni bilgiler elde edeceksiniz. Günlük okuyacağınız bir gazeteden güncel bilgileri elde edeceksiniz. Ne kadar çok kitap okusanız o kadar genel kültürünüz artacak" diye konuştu.

Vehbi SARIHAN / SARIGÖL (Manisa), (DHA)

FOTOĞRAF
 

 


 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Sarıgöl'de okuma saati hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 14 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sarıgöl'de okuma saati haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı