MANİSA HABERLERİ

Sarıgöl’de Sağlık Çalışanları Terörü Kınadı

IHA
28.10.2015 - 16:21Son Güncelleme :

MANİSA'NIN SARIGÖL İLÇESİNDE SARIGÖL TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ, SARIGÖL DEVLET HASTANESİ VE SARIGÖL AİLE HEKİMLERİ BİR ARAYA GELEREK, SON GÜNLERDE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VE HASTANELERE YÖNELİK TERÖR SALDIRILARINA TEPKİ GÖSTERDİ.

IHA

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Sarıgöl Toplum Sağlığı Merkezi, Sarıgöl Devlet Hastanesi ve Sarıgöl Aile Hekimleri bir araya gelerek, son günlerde sağlık çalışanlarına ve hastanelere yönelik terör saldırılarına tepki gösterdi.
Sarıgöl Devlet Hastanesi’nde düzenlenen teröre tepki eyleminde Sarıgöl Devlet Hastanesi Baş Hekimi Opr. Dr. Mehmet Karaduman ve Sarıgöl Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Hüsnü Topaloğlu, öncülüğünde toplanan sağlık çalışanları adına açıklama yapan Opr. Dr. Mehmet Karaduman "Diyarbakır’da sağlık çalışanlarını öldürüldü. Şemdilli’de hastane bombalı saldırı yapıldı. Bu tür olayların son bulmasını istiyoruz ve terör olaylarını şiddetle kınıyoruz. Tek amacımız hayat kurtarmak. İnsanımızın sağlığına hizmet etmektir. Çalışanlarımızın bu saldırılara maruz kalmaları asla kabul edilemez. Terör bizi asla yıldırmayacak ve asla amacına ulaşamayacak" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Sarıgöl’de Sağlık Çalışanları Terörü Kınadı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 16 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sarıgöl’de Sağlık Çalışanları Terörü Kınadı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı