MANİSA HABERLERİ

Sarıgöl’de Cumhuriyet Meşale Yürüyüşü

IHA
30.10.2015 - 15:02Son Güncelleme :

SARIGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI DOLAYISIYLA "CUMHURİYET MEŞALESİ" ADI ALTINDA YOĞUN KATILIMLI BİR YÜRÜYÜŞ DÜZENLENDİ.

IHA

Sarıgöl Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla "Cumhuriyet Meşalesi" adı altında yoğun katılımlı bir yürüyüş düzenlendi.
Sarıgöl Belediyesi önünde ellerinde bayrak ve meşale ile toplanan kalabalık, belediye önünden başlayarak, sevgi yolu, Stadyum Caddesi ve Alaşehir Caddesi üzerinde coşkuyla yürüdü. Yürüyüşe, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, sivil toplum kuruluşları, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yürüyüşün sonunda Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, katılımcılara teşekkür ederek, Cumhuriyet Bayramlarını kutladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Sarıgöl’de Cumhuriyet Meşale Yürüyüşü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 15 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sarıgöl’de Cumhuriyet Meşale Yürüyüşü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı