ADANA HABERLERİ

Sarı: "Sandığa, Oyumuza, Davamıza Sahip Çıkacağız”

IHA
29.10.2015 - 11:04Son Güncelleme :

AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLİ FATMA GÜLDEMET SARI,ÇUKUROVA İLÇE TEŞKİLATI İLE YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, 1 Kasım Seçiminin Türkiye tarihinin en önemli seçimi olduğunu ifade ederek, "Türkiye ya 90’lı yıllara geri dönecek ya da 2023-2071 hedeflerine ulaşacak bir siyasi istikrarı yakalayacak" dedi.
Seçime az bir zaman kala kurucu başkanı olduğu Çukurova İlçe Teşkilatı ile yemekte bir araya gelen Sarı, “2008 yılında Kurucu İlçe Başkanı olarak atandığım Çukurova ilçemiz benim ilk göz ağrım. Bugün beraber çalıştığım ve benden sonra bayrağı teslim ettiğim tüm arkadaşlarımla bir arada olmak beni son derece duygulandırdı. Bugün Çukurova İlçemizde mahalle başkanımızdan, mahalle temsilcimize, il genel ve belediye meclis üyelerimize, eski-yeni tüm ilçe başkanlarımıza, ana kademede, kadın ve gençlik kollarında fedakarca, özveriyle görev yapan herkese gönülden teşekkür ederim. Burada bizim göstereceğimiz birlik ve beraberliğimizin gücü ile Adana’mızda başarıyı yakalayacağız” diye konuştu.
Teşkilatlarının büyük bir sorumluluğu olduğunu vurgulayan F. Güldemet Sarı, şöyle devam etti:
“Biz hangi görevde olursak olalım en büyük sorumluluğumuz Yeni Türkiye için her daim çalışmaktır. Gayretlerimizin 1 Kasım’da sandıklara yansıyacağına inanıyorum. Bizim emeklerimizin karşılığını alacağımız yer sandıklarımız ve sandık başında ki temsilcilerimizin emanete sahip çıkma mücadelesidir. ’Seçim sandıkta kazanılır’ sözünü unutmayalım. Bu seçim Türkiye tarihinin en önemli seçimidir. Türkiye ya 90’lı yıllara geri dönecek yada 2023- 2071 hedeflerine ulaşacak bir siyasi istikrarı yakalayacak. 7 Haziran seçimlerinden sonra şu geçtiğimiz 4 ayda yaşadıklarımızı bir daha yaşamamak adına 1 Kasım’da ilk günkü aşkla görevimizi yerine getireceğiz. Türkiye’nin geleceği için AK kadrolar her daim iş başında olacaktır.”
Yeni Türkiye için sevgi ve hoşgörü ile köy köy-mahalle mahalle, vatandaşları ziyaret ettiklerini söyleyen Sarı, “Bizler şunu çok iyi biliyoruz ki; çok çalışarak, partimize yakışır bireyler olmaya gayret ettik. Başta Çukurova İlçe Başkanım Sayın Ramazan Çırak’a ve tüm yönetimine Türkiye sevdası, Adana sevdası ile yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Eski - yeni görev alan hepimiz, uyum içinde, iş başındayız. 1 Kasım’da da inşallah demokrasi bayramı yapacağız” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Sarı: "Sandığa, Oyumuza, Davamıza Sahip Çıkacağız” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 11 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sarı: "Sandığa, Oyumuza, Davamıza Sahip Çıkacağız” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı