« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sarı Melekler Fenerium ürünlerini tanıttı

Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Takımının oyuncuları Eda Erdem Dündar, Elif Ağca Öner ve Christiana Bauer, Fenerium’un bayan taraftarlar için tasarladığı yeni sezon bayan maç formalarını ve Fenerium 2014-2015 sezonu bayan ürünlerini, gerçekleştirdikleri bir mini defileyle taraftarlara tanıttı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı Meleklerin Fenerium ürünlerini tanıttığı defile, Gündem Özel programı adı altında bugün saat 22.30’dan itibaren FB TV ekranlarında olacak.“En büyük sponsorumuz taraftarımız” sloganıyla yola çıkılan, 2014-2015 sezonunda bayan taraftarların merakla beklediği, özel kalıp ve yaka kesimleri ile hazırlanan bayan maç formaları ile Fenerium 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu’ndaki bayan ürünleri, Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Takımımızın oyuncuları Eda Erdem Dündar, Elif Ağca Öner ve Christiana Bauer tarafından tanıtıldı.

Formalar ve ürünlerle mini bir defile yapan Sarı melekler, parçalar hakkında görüşlerini de paylaştı.

Eda Erdem Dündar, “Arkadaşlarımızla, seyircilerimiz için mini bir defile yaptık. Yeni sezon bayan formalarını ben çok beğendim. Bu bayanlar için süper bir haber oldu, hepimiz böyle şeyler bekliyorduk. Kesim olarak modelleri çok hoşuma gitti. Çünkü erkek modelinde yakalar çok sıkı oluyordu ve bu da problem yaratıyordu” dedi.

Elif Ağca Öner, “Formalar ve ürünler çok güzel, çok beğendim. Özellikle yaka kesimleri çok güzel. Beyaz deplasman forması önceki yıllarda da vardı ancak bu seneki forma gerçekten çok güzel” diye konuştu.

Christiana Bauer, “Ben de formaları ve ürünleri çok beğendim. Özellikle formaların kesimi çok güzel. Ben uzun boylu olmama rağmen benim üzerime çok güzel oturdu ve uyumlu oldu. Çok başarılı buldum” diye konuştu

(voleybolextra)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler