Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sarı lacivert olsun taştan olsun

Başbakan, Ankaragüçlüler Derneği Yönetim Kurulu üyelerini kabulünde kendisine Ankaragücü forması, sarı lacivert kaşkol ve plaket hediye edilince, F.Bahçe’ye atıfta bulundu. BaşbakanRecep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Grup toplantısı sonrası Ankaragücülüleri kabülünde, ‘Sarı lacivert olsun, taştan olsun’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ankara’da kurulan ve çoğunluğunu esnaflarla üniversiteli gençlerin oluşturduğu 1910 Ankaragüçlüler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, dün Başbakan Erdoğan’ı ziyaret ederek, sırtında ‘Recep Tayyip 06’ yazılı Ankaragücü formasıyla, bir sarı lacivert kaşkol ve plaket hediye etti. Erdoğan, hediyelere teşekkür ederken, tuttuğu takım olan Fenerbahçe’ye atıfta bulundu ve ‘Renklerin güzelliğine bak. Sarı lacivert olsun, taştan olsun’ diye konuştu.

Davet edilirsem gelirim

Bir süredir Ankara’da yaşadığını, ancak görevi gereğince sürekli gezdiğini belirten Erdoğan, ‘İyi tüccar, dükkanında durmazmış. Ancak beni Ankaragücü maçına davet etmediler. Ederlerse, vakit yaratır gelirim. Ankaragücü köklü bir takım. Biraz sıkıntı yaşadılar, ama Yılmaz Vural’ı göreve getirdiler. Yılmaz hoca işini bilir, takımına katkısı olur. Sizler de takımınıza sahip çıkıp destek vererek, katkı sağlayın’ ifadesi kullandı.

Dernek yöneticileri, kan bağışı, organ bağışı gibi sosyal çalışmalar yaptıklarını söyleyince Erdoğan,Aferin, bundan sonra sizi izliyorum’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz