Dünya Haberleri

  Sarhoş bakireler nasıl eve atılır

  Hürriyet Haber
  06.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Eşinin cinsel içerikli itiraflarının basında önceki gün yer almasıyla sarsılan İngiltere parlamentosunun alt kanadı Avam Kamarası’nın Başkanı John Bercow, bu kez kendi mermisiyle vuruldu.

  46 yaşındaki Bercow’un, 23 yıl önce Batı Londra’daki Lamberth’de yerel meclis üyesiyken yazdığı bir makale İngiliz basınında dün ilk kez yayınlandı. Muhafazakar gençlerin takip ettiği Armageddon adlı bir dergiye 1986’da yazdığı “Kadınları Anlama Kılavuzu” başlıklı makalede Bercow, “bakireleri tavlamaktan” ve “sarhoş kızları yatağa atmaktan” bahsediyor. Meclis Başkanlığı sözcüsü, makalenin “mizahi” amaçlı olduğunu belirterek, “Açıklamalar hiçbir şekilde başkanın bugünkü görüşlerini yansıtmıyor” dedi.
  Bercow’un bugün skandala neden olan 23 yıllık “taktikleri” şöyle:

  Barlarda sarhoş kızlara yaklaşın. Tavlamak için şu cümleyi kullanabilirsiniz: “Eğer gece işin yoksa seni evine bırakabilirim. Göğüslerine isim koyarız.”

  Merak etmeyin, kadınlar nefes alan ve kredi kartı olan herşeyle yatabilir.

  Peki seksten sonra kadından nasıl kurtulacaksınız? Kazayla AIDS virüsü kapmış olabileceğini söyleyerek onu korkutabilir ve kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

  Yalan söylemek iyidir, gerçekler kötüdür. Silahlı ve histerik bir bakireden daha tehlikeli bir şey yoktur.

  Eşiyle de böyle mi tanıştı

  MECLİS Başkanı’nın 2002 yılında evlendiği eşi Sally Bercow (solda), London Evening Standard Gazetesi’ne önceki gün verdiği röportajında “Dokuz yıl öncesine kadar bana kim içki verirse onunla yatardım” demişti. Siyasete atılmaya hazırlanan Sally, bir ara uyuşturucu kullandığını ve “parti kızı” olduğunu söylemişti.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı