« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Saray'ın altın günleri

F.Bahçe ve Sivasspor galibiyetleriyle zirveyi ele geçiren ve mutlu son için OFTAŞ maçını iple çeken Galatasaray’da 5 futbolcuya cazip teklifler gelirken, yeni sezon öncesi de yeni forma rengi portakal oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
MUTLU son için gün sayan ve hafta sonunda Gençlerbirliği OFTAŞ ile oynanacak maçta alınacak beraberlikle bile şampiyonluk turu atmaya hazırlanan Galatasaray, her anlamda büyük prim yaptı. Alman hoca Karl Heinz Feldkamp ile yolların ayrılmasının ardından sarı kırmızılıların zirve yarışında darbe yemesi beklenirken, tersine esen rüzgar G.Saray’da büyük bir kenetlenmeyi de beraberinde getirdi.

Müthiş bir çıkış yapıp önce Fenerbahçe ve ardından da Sivasspor’u dize getirerek şampiyonlukta büyük avantaj sağlayan sarı kırmızılılarda genç yıldızlar cazip transfer teklifleri alırken, forma ve ürün satışlarında da patlama yaşandı. Ortaya çıkan tablo da başta başkan Adnan Polat olmak üzere yöneticilerin yüzünü güldürdü.

Bunun getirdiği havayla birlikte yeni sezon için de kolları erken sıvayan yöneticiler ilk etapta forma rengi ve dizaynında değişikliğe giderek, portakal renginde karar kıldı. Galatasaray, son dönemdeki en parlak günlerini yaşarken, camia hafta sonunu iple çekmeye başladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler