« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Saray'da OHAL ilan edildi

Galatasaray’ın hocası, Beşiktaş mücadelesi için iyi çalışmak adına 9 futbolcusunu şimdiden kadro dışı bırakıp 23 isimle antrenman yapma kararı aldı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

DERBİ için kadroyu azalttı... “32 kişi ile antrenman yapmak dahi zor, kolay iş değil” diyen Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Beşiktaş maçı öncesinde sürpriz bir karara imza attı.

AYRI iDMAN AYARLADI

Geldiği günden bu yana kalabalık bir futbolcu kadrosu ile idman yapan Hamzaoğlu, Beşiktaş maçı hazırlıkları için kadroda revizyona imza attı.
Tecrübeli hoca, Beşiktaş maçının kamp kadrosunu 3 gün önceden belirledi ve 23 futbolcu ile antrenman yapma kararı aldı. Hamzaoğlu antrenmanlarda Furkan, Umut, Veysel, Koray, Birhan, Dzemaili, Aydın, Emrecan ve Alperen’i ayırdı.

ASLAN TAM KADRO

BEŞİKTAŞ maçının hazırlıklarını sürdüren Galatasaray dünü tek idmanla geçirdi. Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenman, ısınma hareketleriyle başladı, taktik çalışma ile bitti. Cimbom tam kadro çalıştı.

CİMBOM’DA GÖKHAN SÜRPRİZİ

G.SARAY Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu 32 kişilik kadroyu 23’e düşürürken, sakatlığını atlatıp takıma yeni dönen Gökhan Zan’ı da uzun süre sonra görme fırsatı buldu. Hamzaoğlu, eleme yaptığı kadroda Gökhan’a da yer verdi.

G.Saray zaferi gören yok

BEŞİKTAŞ’ın şu anki kadrosunda G.Saray galibiyeti gören futbolcu yok. Beşiktaş’a karşı son 8 maçta hiç yenilmeyen Aslan, siyah beyazlılara en son 4 sezon önce boyun eğdi. Ve son G..Saray galibiyetine imza atan takımdan Beşiktaş’ta kimse kalmadı. Beşiktaş, G.Saray’a karşı son galibiyetini 30 Nisan 2011 tarihinde 2-0 ile almıştı.

Dünyalar Arda’nın oldu

ÇANAKKALE’DEN gelip Galatasaray’ın dünkü idmanını takip eden minik taraftar Arda ile sarı kırmızılı futbolcular yakından ilgilendi. Sneijder ile hatıra fotoğrafı çektiren Arda’nın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Ayrıca Arda’nın, Çanakkale Dardanelspor’da oynamış Selçuk ile Gökhan’a Dardanel forması hediye ettiği belirtildi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler