« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Saray'da 4 sürpriz ayrılık - test

Hamza Hamzaoğlu; Yekta, Gökhan, Veysel ve Umut Gündoğan ile yolların ayrılacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray Teknik Direktörü, kadroyu 23 kişiye düşürme planını uygulamaya koyarken, Furkan dışında 4 isimle daha yolları ayırma kararı aldı. Hamzaoğlu, ‘F.Bahçeli’ dedikodularına da noktayı koydu.

BEŞİKTAŞ galibiyetiyle tsada tile mzxcoralli giren Galatasaray’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu Lig Tv canlı yayınında konuştu. Ligin ikinci yarısında kadroyu 23 kişiye düşürmenin hesaplarını yapan başarılı teknik adam takımdan göndereceği isimleri de açıkça dile getirdi.

20 OYUNCU YETER

Hamzaoğlu Yekta, Gökhan Zan, Veysel ve Umut Gündoğar ile yolların ayrılacağını dile getirirken 20 oyuncu ve 3 kaleci ile yola devam etmenin doğru olduğunu belirtti.

UĞUR LİSTEDE
Hamza Hamzaoğlu Chedjou’nun Afrika Uluslar Kupası nedeniyle milli takıma gidecek olmasından dolayı ara transferde bir stoper almak istediklerini söyledi. Akhisar’ı çalıştırdığı dönemde birlikte çalıştığı Uğur Demirok ile ilgilendiklerini söyleyen Hamza Hamzaoğlu “Uğasd asd ur Demirok tabii ki listemizde var. İyi bir oyuncu. Bir temas olmadı. Sözleşmesi devam ediyor. Kulübü ve kendisiyle görüşeceğiz” dedi. G.Saray yönetiminin başarılı stoper için kısa sürede harekete geçmesi bekleniyor.


Furkan Özçal Karabük’te

Galatasaray’da başka bir kulübe kiralanması kararı verilen Furkan Özçal, Karabük ile anlaştı. Sarı kırmızılı kulüp genç futbolcuyu Karabükspor’a sezon sonuna kadar kiralarken karşılığında 450 bin Euro alacak. Furkan Özçal, Karabük’e 1.2 milyon Euro satın alma opsiyonu hakkı ile kiralandı.


KADIKÖY’DE YENMEK ZOR

FENERBAHÇE’Yİ Şükrü Saracoğlu Stadı’nde yenmenin zor olduğunu dile getiren Hamzaoğlu “Özel bir tedbir almayacım” diye konuştu.


“PANDEV FUTBOLU BİLİYOR, YARARLANACAĞIZ”

YAZ transfer döneminin son gününde takıma katılan ve performansı tartışılan Pandev’e hocası sahip çıktı. Hamzaoğlu “Pandev dikkatimi çeken oyunculardan biriydi. Futbolu iyi bilen biri, iyi golcü. Şu an fizik olarak istediğimiz seviyede değil, yeterince faydalanamıyoruz. Fiziksel kapasitesini artırabilirsek ondan da yararlanacağız” diye konuştu.


PRANDELLI’DEN 10 GÜN iZiN!

Hamzaoğlu, İtalyan hocanın hazırladığı programı değiştirmeyince, oyuncular 10 gün tatil yapacak.

G.SARAY ile yolları ayrılan Prandelli’nin aylar önce organize ettiği kamp programı, sarı kırmızılı futbolcuların rakiplerine göre uzun tatil yapmasına neden olacak. Hamza Hamzaoğlu, halefi Prandelli’nin takıma verdiği 10 günlük izni çok fazla bulsa da futbolcularının tatil programlarını bozmadı.

ÖZEL ÇALIŞMA PROGRAMI

Hamzaoğlu 14 Ocak’ta top başı yapacak takımına 4 gün izin verirken, 9 Ocak’tan itibaren tüm futbolcularına tatilde uygulamaları adına özel çalışma-idman programı verdi. ? Ali Naci KÜÇÜKBunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler