« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Saray’da 23 Mayıs restleşmesi

Yöneticiler, şampiyonluk yarışı sürerken seçime gidilmesinin takımı olumsuz etkileyeceğini belirterek erteleme istedi. Ama başkan karşı çıkıyor.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Kulübü’nde seçimli olağanüstü genel kurul için belirlenen ‘23 Mayıs 2015’ tarihi yönetim içinde tartışmalara neden oldu. İlk olarak Hürriyet gazetesinin spor kamuoyuna duyurduğu kongre tarihi, perde arkasında sarı kırmızılı yönetim kurulunda eleştirilere neden oldu. Bu tarihi uygun bulmayan bazı yöneticiler, başkan Duygun Yarsuvat’a sonunda 4. yıldızın olduğu şampiyonluk yarışı devam ederken kulübün seçim sürecine girmesinin doğru olmadığını belirtip itiraz etti.

HAZİRAN SONU

Bu yöneticiler, seçime gidilmesi için sezonun bitmesinin beklenmesini önerdi. Kongrenin haziran sonu veya temmuzda yapılmasını teklif eden yöneticiler, takımın şampiyonluk yarışında olumsuz etkilenmesinden korkuyor. Ancak Duygun Yarsuvat “Söz verdim, 23 Mayıs’ta seçim var” diyor.

Florya'da Melo paniği

SAKAT ve cezalı futbolculardan yana sıkıntı yaşayan Galatasaray’da şimdi de Melo paniği baş gösterdi!. Melo’nun belindeki ağrılar teknik heyeti tedirgin etti. Brezilyalı, sarı kırmızılı takımın önceki akşam yaptığı idmana katılmadı. Brezilyalı, dünkü çalışmada ise düz koşu yapmakla yetindi.

G.SARAY’IN Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, dünkü idman sonrası hocası için bu pankartı açtı.

BURAK YOK CHEDJOU VAR

BURSASPOR’a karşı oynayıp oynamayacağı merakla beklenen Burak Yılmaz’dan kötü haber geldi. Ağrıları olan golcü, Timsah’a karşı riske edilmeyecek. Ancak, Aslan’a Chedjou’dan müjde geldi. Afrika Kupası’ndan dönen Kamerunlu stoper, takımdaki yerini alacak. Chedjou, “Fizik olarak hazır durumdayım, oynamak istiyorum” dedi.

G.Saray Kız Futbol Takımı, sakatlanan arkadaşları Aylin Yirmibeşoğlu’nun formasını teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve Kaptan Selçuk İnan’a imzalattı.

ASLAN’A 5 MiLYON EURO’LUK DOPİNG

G.SARAY yönetimi, zorlu Bursaspor maçı öncesi futbolculara ödeme yaparak moralleri yükseltti. Sarı kırmızılı futbolculara dün 5 milyon Euro’luk alacakları ödendi. Bu ödemenin ardından sarı kırmızılı futbolcular arasında moraller yükseldi..


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler