Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Saran işe hız verdi

Sadettin Saran ile Hülya Avşar, ilişkilerini geçtiğimiz aylarda bitirmişti.

Bu ayrılık sonrası Avşar kızı tatile çıktı ve kendisine gelen yeni senaryolar üzerinde çalışmalara başladı. Saran da kendini işlerine verdi. Sadettin Bey ilk olarak ıstanbul, Akatlar ve Bodrum’da açtığı detoks merkezleri ile sağlıklı yaşama katkıda bulunma kararı aldı. şimdilerde ise dünyaca ünlü çocuk markası True Kid I’i Türkiye’ye getiriyor. Geçtiğimiz hafta yaptığı anlaşma ile bu ürünün Türkiye temsilciliğini alan Saran, True Kid I ürünlerinin önümüzdeki ay piyasada olacağını belirtiyor.

Futbolcuların gece turu

Önceki gece üç ünlü kulübün futbolcuları da gece gezmelerinde objektife takıldı. Galatasaray’ın genç kaptanı Arda Turan, takım arkadaşı Nonda ile Bebek’te bir balık restoranına gitti. Birlikte yemek yiyen Turan ile Nonda daha sonra kısa bir yürüyüş yaptılar. Beşiktaş’ın Alman futbolcusu Fink ise aynı gece kız arkadaşıyla birlikte Ortaköy, Anjelique’de eğlendi. Futbolcu, erken saatlerde gece kulübünü terk etti. Fenerbahçeli futbolcu Deniz Barış da Anjelique’de eğlenenler arasındaydı. Kız arkadaşıyla eğlenen Barış, gece kulübünden de onunla birlikte ayrıldı.

Sevgisiyle eğlendi

Yasemin Kozanoğlu’nun annesi olan Ahu Tuğbay, kalp kırıklığı ile sonuçlanan aşkları yüzünden eskisi gibi ortamlarda görünmemeyi tercih ediyor. Ahu Hanım’a geçtiğimiz gece Bebek, Lucca’da rastladım. Yeni erkek arkadaşı ile burada eğlenen Ahu Hanım mütevazılığı ve fit vücuduyla dikkat çekti.

Defileleri izledi

ıstanbul Fashion Days kapsamında ıTÜ Taşkışla’da gerçekleşen defileleri izleyenler arasında Leyla Alaton da vardı. Leyla Hanım, Hakan Yıldırım ve Gamze Saraçoğlu’nun defilelerini kardeşi Vedat Alaton’la birlikte izledi. Defileler arasında verilen molada ise açtığı fotoğraf sergisi için Almanya-Berlin’de bulunan eşi Mehmet Günyeli ile telefonda konuşarak hasret giderdi.

Cim Bom yaşam felsefeleri

Galatasaray Engelli Basketbol takımı sorumlusu Dilara Endican ve Galatasaray Futbol şubesi’nin transferden sorumlu ismi Haldun Üstünel, önceki gece Bebek’teki Lucca’da eğlendi. Çok iyi dost olmanın yanı sıra aynı renklere de gönül veren ikilinin sohbet konusu her zaman olduğu gibi Galatasaray’ın başarıları ve hedefleriydi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI