Saran Holding'le anlaştı

Hürriyet Haber
21 Mart 2017 - 14:54Son Güncelleme : 21 Mart 2017 - 14:55

MODD/group, müşteri portföyünü genişletiyor. MODD/group, yedi farklı sektörde faaliyetlerini sürdüren Saran Holding ile anlaştı.

2010 yılında kurulan ve bünyesinde MODD/works, MODD/startup, MODD/paper şirketlerini bulunduran MODD/group, müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Ürün tasarımı, girişimciliğe dair proje ve konvansiyonel reklam üretimi ile multidisipliner bir yapıya sahip MODD/group, üç ülkedeki ofisi ile 220’den fazla markaya hizmet veriyor. Son olarak portföyüne Saran Holding’i katan grup; holdingin iletişim faaliyetlerini, kreatif süreçlerini ve sosyal medya iletişim çalışmalarını yönetirken, bünyesinde bulunan MODD/startup şirketi ile de holding girişimlerine danışmanlık verecek.

MODD/group Kurucu ve CEO’su Cem Has, “Saran Holding, Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri. Yenilikçi vizyonu ve medya sektöründeki etkinliği, MODD/group olarak bizi her zaman çok etkiledi. Türkiye’nin özellikle içerik bakımından en zengin şirketlerinden biri olması, elbette onlarca kreatif fikir geliştirmemize imkan sağlayacak” dedi.

     EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı