Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Sapığı fotoğrafı yakalattı

  Hürriyet Haber
  03 Eylül 2000 - 00:00Son Güncelleme : 03 Eylül 2000 - 00:01

  YENİBOSNA'da 4 gün önce bir doktorun sekreterine tecavüz eden sapığı, muayenehanede düşürdüğü vesikalık fotoğrafı ele verdi. Yıldırım Beyazıt Caddesi'ndeki bir dahiliye uzmanının muayenehanesine soğuk algınlığı şikayetiyle gelen Tayfun Gürsoy (21), sekreter Z.D.'den (34) doktorun tatilde olduğunu öğrendi. Muayenehaneden çıkan Gürsoy bir süre sonra geri döndü.

  TUTUKLANDI

  Bekar olan Z.D.'ye bazı yerlere telefon etmesi gerektiğini söyleyerek izin istedi. Bir kaç kez telefonu çeviren Gürsoy daha sonra yanında getirdiği büyük bir bıçağı çekerek Z.D.'nin boynuna dayadı.

  7 yıllık sekretere bıçak tehdidiyle defalarca tecavüz eden sapık, Z.D.'nin ellerini, ayaklarını bağlayıp kaçtı. Uzun süre uğraşıp iplerden kurtulmayı başaran Z.D. durumu polise bildirdi. Polis muayenehanede yaptığı araştırmada sapığın kaçarken düşürdüğü vesikalık fotoğrafı buldu. 3 gün boyunca gece gündüz araştırma yapan polis sapığın kimliğini saptadı ve kısa sürede yakaladı. Gürsoy çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

  Şeytan dürttü

  Sekreter Z.D.'ye (yanda) defalarca tecavüz eden Tayfun Gürsoy, vesikalık fotoğrafını düşürünce yakayı ele verdi. Gürsoy, ifadesinde ‘‘Şeytan dürttü. Hiç aklımda yokken böyle bir şey yaptım’’ dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı