SAKARYA HABERLERİ

Sapanca Belediyesi’nden Yeni Mahalle Camisine Bakım

IHA
28.10.2015 - 14:08Son Güncelleme :

SAPANCA BELEDİYESİ, YENİ MAHALLE CAMİ BAHÇESİNDE DÜZENLEME VE CAMİNİN DIŞ CEPHESİNDE BAKIM ÇALIŞMASI YAPIYOR

IHA

Sapanca Belediyesi’ne bağlı ekipler, Yeni Mahalle Cami bahçesinde düzenleme ve caminin dış cephesinde bakım çalışması yapıyor.
Çalışma ile ilgili açıklama yapan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, belediye olarak halka hizmet veren tüm kurumlara olduğu gibi camilere de belediyeye ihtiyaç duyulan konularda gerekli desteği sağladıklarını söyledi.
Yılmazer açıklamaların devamında, “Belediye olarak talepler doğrultusunda ve imkanlarımız ölçüsünde halkımıza hizmet veren tüm kamu ve kuruluşlarının bahçelerinde düzenleme ve bakım gibi hizmetler veriyoruz. Yine aynı şekilde talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda camilerimize de bizi ilgilendiren konularda her türlü desteği sağlıyoruz. Bu çerçevede Yeni Mahalle Caminin bahçesinde beton atarak eskiyen duvarlarını yıktık, Dış cephesine bakım yapıyoruz, çevresini düzenleyerek güzelleştirme çalışmaları yapıyoruz. Belediye olarak bize ihtiyaç duyulan her noktada gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Sapanca Belediyesi’nden Yeni Mahalle Camisine Bakım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sapanca Belediyesi’nden Yeni Mahalle Camisine Bakım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı