« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Santos Fener’de kalıyor

Sarı lacivertli kulüpte büyük bir merakla beklenen Aziz Yıldırım-Aykut Kocaman zirvesinden, başkanın isteği ile Brezilyalı futbolcunun takımda tutulması kararı çıktı.

Ferudun NİĞDELİOĞLU
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’de sonucu günlerdir merakla beklenen transfer zirvesi dün gerçekleşti. Teknik direktör Aykut Kocaman, Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki kulüp binasında biraraya geldiği başkan Aziz Yıldırım’a, takımdan gönderilmesini istediği futbolcuları bildirdi ve transfer listesini başkana sundu.
Onu kazanalım
Asbaşkanlardan Murat Özaydınlı ve Şekip Mosturoğlu’nun da hazır bulunduğu zirvede Aykut Kocaman geçtiğimiz günlerde kendisini eleştiren Brezilyalı solbek Andre Santos’un gönderilmesini talep etti. Ancak başkan Yıldırım, bu isteğe karşı çıktı.
Aziz Yıldırım’ın “Andre Santos, Brezilya Milli Takımı’nda oynayan çok pahalı bir futbolcu. Onu gönderdiğimiz taktirde, yerine aynı kalitede bir oyuncu almak çok zor. Böylesine kaliteli bir oyuncuyu göndermemiz değil, kazanmamız lazım” dediği öğrenildi.
Garanti verdi
Başkan Yıldırım’ın buna karşılık, genç teknik adama transfer edilmesini istediği oyuncular konusunda tam destek verdiği ve “Merak etme, istediğin oyuncuları almak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diyerek Aykut Kocaman’a garanti verdiği ifade edildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz