Gündem Haberleri

  Şantajcı öğretmene gözaltı

  Ruhan YALÇIN/DHA
  29.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Tekirdağ’da kendisi hakkında olumsuz rapor yazan müfettişe şantaj yaptırdığı öne sürülen tarih öğretmeni gözaltına alındı. Öğretmen ile görüntüleri kaydeden ve internetten yayan iki arkadaşı tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  TEKİRDAĞ’da Milli Eğitim müfettişi E.M. (52) bir süre önce Tekirdağ Lisesi’nin tarih öğretmeni H.İ. hakkında soruşturma yapması için görevlendirildi.

  MÜFETTİŞE KAMERALI TUZAK / WEB TV

  Müfettişin raporunun ardından H.İ. Bayburt’a tayin edildi. Bunun üzerine H.İ. kadın arkadaşı S.G.’ye bir miktar para vererek müfettiş E.M. ile arkadaşlık kurup uygunsuz görüntülerini çekmesini istedi. S.G., E.M. ile arkadaş oldu ve sanal sohbette cinsel içerikli konuşmalar sırasında bazı görüntülerini bilgisayarına kaydetti. Görüntüleri alan tarih öğretmeni H.İ., arkadaşı S.Ç.’ye verdi. S.Ç.’de müfettiş E.M.’yi arayarak, “Elimde görüntülerin var. 1600 lira vermezsen internete yayarım” tehdidinde bulundu. Ancak Müfettiş E.M. para vermeyi kabul etmedi. Görüntüler internet üzerinden izlenince açığa alınan E.M. polise başvurdu. Gözaltına alınan H.İ., S.G. ve S.Ç. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı