"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Şanslı üç gün

İkizler burcunda gerçekleşecek Jüpiter-Güneş kavuşumu, özellikle bu burcun son 10 gününde doğmuş olanlar başta olmak üzere herkesi olumlu etkileyebilir.

Bu şans ve fırsat getiren gezegen ilişkisini önümüzdeki üç gün boyunca farklı farklı alanlarda hissedebiliriz.
Ancak, bugün Ay-Satürn kavuşumu yaşayacağımız günün ilk yarısında engellenmişlik hissi veya engeller bir süreliğine moral bozabilir.
Bu durumu önemsememeli ve hayal kurduğumuz ya da olmasını dilediğimiz isteklerimizin peşinden giderek fırsatları değerlendirmeliyiz.
Bunu yaparken, bizden farklı düşünen kişilerle karşılaştığımızda, gezegenlerin güçlü motivasyonu uzlaşmacı ve politik olmamız gerektiğini unutturabilir, dikkat!
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

KOÇ   21 Mart-19 Nisan
Önemli bir konuda hedefinize veya isteklerinize ulaşmanıza çok az bir süre kalmış olabilir. Bugünlerde çalışmalarınıza hız vermeli ve hedefinize odaklanmalısınız.

BOĞA   20 Nisan-20 Mayıs
Endişelenmeyi bırakmalısınız. Son günlerde veya bugünden itibaren, imajınızın nasıl güçlendiğini ya da herkesin yaptıklarınızdan bahsettiğini görebilirsiniz.

İKİZLER   21 Mayıs-21 Haziran
Belli konular, anlaşmalar veya teklifler yararınıza gelişmeye başlıyor. Özellikle aranızdan bazıları, başkalarının sadece hayal edebileceği türden şanslar yakalayabilirler.

YENGEÇ   22 Haziran-22 Temmuz
Yeteneklerinizi göstermenin yollarını bulmalısınız. Bu durum ilerlemenizi kolaylaştıracaktır ve çok yakında ne demek istediğimi belirgin şekilde görebilirsiniz.

ASLAN   23 Temmuz-22 Ağustos
Büyük resme odaklanmalı ve olumlu düşünmelisiniz. Bu şekilde, üzerinde yoğunlaştığınız konuların mevcut durumunun ilerlemesi için gerekli hamleyi daha rahat yapabilirsiniz.

BAŞAK   23 Ağustos-22 Eylül
İş hayatınıza ilişkin konularda ilerleme kaydedebileceğiniz farklı bir noktadasınız veya bir fırsat yakalamak üzeresiniz. Girişimleriniz ses getirebilir veya takdir görebilir.

TERAZİ   23 Eylül-22 Ekim
Yerinizde durmak yerine harekete geçmeniz, hayallerinizi ya da isteklerinizi gerçekleştirmeniz gereken bir gün. Şans ve fırsatlara açık bugünü ve yarını iyi değerlendirin.

AKREP   23 Ekim-21 Kasım
Belli konularda koşulları doğru hesaplamanız veya doğru belirtmeniz gerekiyor. Aksi taktirde zor duruma düşebilirsiniz. Tutabileceğiniz sözler vermeye gayret edin.

YAY   22 Kasım-21 Aralık
Bazı işbirliklerinizin veya ortaklıklarınızın düzenlenmesi gerekiyor. Sunulan tekliflerdeki politikaların iyi değerlendirilmesinde ve dikkatle okunmasında fayda var.

OĞLAK   22 Aral›k-19 Ocak
İşinizi veya sağlığınızı ilgilendiren değişiklikler yapmanız gerekiyor. Bu konuda daha fazla gecikmemeniz ve fırsatları okuyup değerlendirmenizde fayda var.

KOVA   20 Ocak-18 Şubat
Hedef ve hayallerinizin peşinden gidin ya da yapmaktan hoşlandığınız şeylere yönelin. Gezegenler sizi destekliyor ve yolunuzu açıyor! Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

BALIK   19 Şubat- 20 Mart
Eğlenmek veya kutlamalar yapmak için çok nedeniniz var. Bunun sebebi, kazanılan yarışmalar ya da tamamlanan işler olabileceği gibi nedensiz mutlu bir ruh hali de olabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI