« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Şansızlığı yenmek istiyoruz”

Bank Asya 1. Lig'de, hafta sonu sahasında TKİ Tavşanlı Linyitspor ile karşılaşacak olan Giresunspor'un kayyum heyeti başkanı Cengiz Cindemir, hem rakiplerini hemde yaşadıkları şansızlıkları yenmek istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Cindemir, takımın her karşılaşmada gol pozisyonuna girdiğini, ancak son vuruşlarda sıkıntı yaşadıklarını, bunun da puan cetveline olumsuz yansıdığını belirtti.

Bu sorunun üstesinden geleceklerine inandıklarını, bunun için TKİ Tavşanlı Linyitspor karşılaşmasında seyircinin pozitif desteğine çok ihtiyaç duyacaklarını ifade eden Cindemir, şunları kaydetti:

“Bütün ilçeler dahil Giresunluları maça bekliyoruz. İlçe belediye başkanlarından gerekirse araba temin ederek maça seyirci getirmelerini isteyeceğiz. Hem TKİ Tavşanlı Linyitspor'u hem de yaşadığımız şansızlığı yenmek istiyoruz. Son dakikalarda yediğimiz gollerle puanlar kaybettiğimiz maçlar oldu, ancak son dakikalarda attığımız gollerle kazanacağımız zamanlarda gelecektir. Gündemimizde TKİ Tavşanlı Linyitspor karşılaşmasından 3 puanla ayrılarak, ligdeki ilk galibiyeti nasıl alabileceğimiz olacaktır.”

Cindemir, TKİ Tavşanlı Linyitspor maçı öncesi takımda cezalı oyuncu bulunmadığını, hafif sakatlığı süren Adem Çalık'ın karşılaşmaya yetiştirilmeye çalışılacağını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler