Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şansal Büyüka için büyük iddia

Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka’nın 2004 yılından bu yana aynı kanalda hazırlayıp sunduğu Maraton Programı ile alalı çok ciddi bir iddia ortaya atıldı. Şansal Büyüka’nın klasikleşen programın yayını için başka bir kanal ile anlaştığı belirtildi. Ancak bunun gerçek olmadığı öğrenildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şansal Büyüka’nın, 1996 yılından beri yaptığı Maraton programı için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile el sıkıştığı belirtildi. Ancak Lig Tv'den edinilen bilgiye göre şu an için öyle bir anlaşmanın olmadığı... 

İŞTE O HABER!
Yeni sezonda Maraton’un, TV8 ekranlarında olacağı iddia edildi. Her hafta ekrana gelen programda yorumları ve sunuculuğu ile izleyenlerin karşısına çıkan Şansal Büyüka’nın bu kararının arkasında hangi nedenin yattığının henüz bilinmediği ifade edildi.

Maraton programı, Türkiye Süper Ligi’nde haftanın gollerinin ve tartışmalı pozisyonların değerlendirilmesinin yapıldığı,maç istatistikleri ve yorumcularının rahat davranışlarıyla dikkatleri çeken başarılı bir futbol programı olma özelliğini koruyor.

1996 yılında ilk olarak Show TV’de yayınlanmaya başlayan ve 20 yıldır Türkiye’nin en önemli futbol programlarından biri haline gelen Maraton’da Mustafa Denizli, Alman eski hakem Markus Merk, Hakan Şükür gibi futbol dünyasının ünlü isimleri yorumlarıyla yer aldı.

Ancak ulaşılan kaynaklar iddiaların doğru olmadığını ifade etti.