Gündem Haberleri

  Şans yengeçlerden yana - Susan Miller

  Hürriyet Haber
  22.06.2013 - 08:51 | Son Güncelleme:

  Jüpiter, 12 yıldır ilk kez Yengeç burcunda. Bu yüzden bu hafta herkes için çok olumlu geçecek. Sosyallik, seyahat planları, eğlence tavan yapacak. Özellikle Yengeçleri tam 13 ay sürecek muhteşem bir dönem bekliyor.

  KOÇ

  Yaşam koşullarınız değişecek

  Jüpiter 25 Haziran’da Yengeç burcuna gidecek, 16 Temmuz’a kadar kalacak. Bu, hayat standartlarınızın değişmeyece başlayacağının habercisi. Eğer taşınmayı düşünüyorsanız, karşınıza muhteşem bir ev çıkacak.

  BOĞA

  Seyahat yolda

  Bu yıl ve özellikle bu hafta çok seyahat edeceksiniz. Bu dönemde yeni bir otomobile de ihtiyacınız olacak ama 20 Temmuz’a kadar beklemeniz daha iyi olur. Merkür geri gittiğinden elektronik aletler almaktan kaçının.

  İKİZLER

  Zam için doğru zaman

  25 Haziran’da Jüpiter’in gelir alanınıza girmesi, maddi durumunuzda ciddi bir artış sağlayacak. Jüpiter bir yıl boyunca bu konumda kalacak. Temmuz ayı zam istemek için doğru zaman. Ancak Merkür’ün geriye gitmesi, konuyla ilgili görüşmeleri biraz yavaşlatabilir. Sabırlı olun!

  YENGEÇ

  Sıkıntılar artık bitti

  Geçen senelerde pek çok konuda sıkıntı yaşadınız. Artık şansınız dönüyor. Hediye ve şans gezegeni Jüpiter, 25 Haziran’da Yengeç burcuna geçiyor. Hem de tam 12 yıl sonra. Bu da, 16 Temmuz 2014’e kadar hayatınızda değişiklikler olacak demek. Daha mutlu olacak, doğru zamanda doğru yerlerde bulunacaksınız.

  ASLAN

  Karar zamanı

  Bu hafta jupiter’in yer değiştirmesi, Aslan burcunu da iyi anlamda etkileyecek. Yapmanız gereken tek şey, önünüzdeki bu altın yılı nasıl değerlendirmek istediğinize karar vermeniz. Çünkü her ne kadar bu, neredeyse her istediğinizin olacağı bir yıl gibi görünse de, her şeye şimdiden karar vermeniz şart.

  BAŞAK

  Anlaşma imzalamayın

  Koruyucu gezegeniniz Merkür 26 Haziran- 20 Temmuz tarihleri arasındaki değişim içinde. Bu dönemde büyük kararlar almaktan kaçının. Anlaşma imzalamak için uygun bir dönem değil. Jüpiter’in Yengeç burcuna gitmesi yüzünden 13 ay boyunca aşırı sosyal olacaksınız.

  TERAZİ

  Oluruna bırakın

  Merkür’ün gerilemesi kariyer planlarınızda etkili olacak. Daha önce görüşme yaptığınız kişiler size cevap vermeyebilir. Durum can sıkıcı olsa da oluruna bırakın. Çünkü aklınızda olmayan bir iş teklifi gelecek, daha iyi bir kariyer fırsatı yakalayacaksınız.

  AKREP

  Yasal konulara yoğunlaşın

  Şu sıralar seyahat, yurtdışı görüşmeleri, banka işleri gibi konularda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde eğitim ya da yasal konularda da işler çıkabilir. Bu yoğun dönem, 8 Temmuz’daki yeni ayla birlikte iyi sonuçları getirecek.

  YAY

  Banka işlerinde sorun yok

  Bu yıl maddi anlamda karşınıza pek çok seçenek çıkacak. Ve bu seçenekler bu hafta başlıyor. Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in etkisiyle mortgage, kredi ya da diğer banka işlerinizle ilgili konularda hiç sorun yaşamayacaksınız.

  OĞLAK

  Aşk ve işte güzel gelişmeler

  Bu hafta yeni anlaşmalar ve birleşmelerin haftası. Hem aşk hem de iş konusunda güzel gelişmeler olabilir. Ayrıca 25 Haziran’dan itibaren bir yıl boyunca şansınızın ne kadar arttığını fark edeceksiniz.

  KOVA

  Sağlığınız düzeliyor

  Hediye ve şans gezegeni Jüpiter’in etkisiyle iş hayatınızda hiç beklemediğiniz ayrıcalıklar ya da çok kaliteli yeni iş arkadaşları, ortaklar kazanacaksınız. Aynı etki, sağlığınızda da görülecek.

  BALIK

  Aşkı bulacaksınız

  Adeta kozmik piyangoyu kazanmış gibisiniz. 25 Haziran’dan itibaren, konu aşk olunca şans sizden yana olacak. Eğer yalnızsanız aşkı bulmanız an meselesi. Eğer zaten biriyle birlikteyseniz, bebek yapma planlarınız başlayabilir.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı