Gündem Haberleri

  Şanlıurfa'nın ilk 'disco'su açıldı

  Ali LEYLAK/ŞANLIURFA, (DHA)
  05.02.2011 - 10:50 | Son Güncelleme:

  Sıra geceleri ile ünlü Şanlıurfa’da ilk kez bir 'disco-bar' açıldı. Kente ilk 'disco'yu kazandıran işletmeci, halktan gelen talepler doğrultusunda böyle bir karar aldıklarını ifade etti. Kadınların katılmadığı açılışta genç erkekler, sahnede dans ederek eğlendi.

  İLK DİSCO-BAR'IN AÇILIŞINDAN FOTOĞRAFLAR

  ŞANLIURFA'NIN İLK DİSKOSU AÇILDI / WEB TV 

  11 bin 500 yıllık tarihi geçmişiyle inanç turizminin önde gelen şehirleri arasında yer alan Şanlıurfa’da, bir iş merkezinin zemin katında ’Switch Club’ adlı 'disco-bar'ın açılışı yapıldı. Protokolün katılmadığı açılışa gelen erkek davetliler, mekanı inceleyip hareketli şarkılara eşlik etti. Açılışta konuşan işletmeci Mustafa Avşar, gençlerin rahat şekilde eğlenmesi için bu tür sosyal aktivitelerin gerektiğini söyledi.

  Avşar, "Kentimizde böylesi bir mekan bulunmuyor. Biz de bu eksikliği gidermek için 'disco-barı' açmayı düşündük. Amacımız halkımızın rahat bir şekilde gelip, güzel bir ortamda eğlenmelerini sağlamak. Çünkü Şanlıurfa artık metropolleşme yolunda büyük adımlar atıyor. Bu mekan bunun bir göstergesidir. Şanlıurfa gecelerini renklendirmek için böyle bir karar aldık ve kentin gelişimine katkımız olsun istedik" dedi.

  Sıra geceleri, halay ve isotuyla meşhur olan Şanlıurfa’da, açılışı yapılan  mekanın ilk müşterileri ise erkekler oldu. Kadınların katılmadığı açılışta Bodrum gecelerini aratmayacak görüntüler ortaya çıktı. DJ’ler tarafından birbirinden hareketli şarkıların çalındığı 'disco'da, gençler sahnede yaptığı dans şovlarıyla marifetlerini sergiledi.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı