ANKARA HABERLERİ

Şanlıurfalı iş adamları ASO 1. OSB’yi ziyaret etti

AA / Necip Fazil Celik
26.02.2016 - 11:07Son Güncelleme :

- ASO Başkanı Özdebir:- "Teşvik bölgesi olan Şanlıurfa'da sanayinin önünün açılması için her konuda desteğe hazırız"

Şanlıurfalı iş adamları ASO 1. OSB’yi ziyaret etti
AA / Necip Fazil Celik

ANKARA (AA) - Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Şanlıurfa'da sanayinin önünün açılması için her konuda desteğe hazır olduklarını bildirdi.

ASO'dan yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi Yöneticileri, KOSGEB temsilcileri ve iş adamlarından oluşan heyet, çeşitli alanlarda işbirliğinin geliştirilmesi ve bölgenin uygulamaları hakkında bilgi almak amacıyla Ankara Sanayi Odası (ASO) 1. Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

ASO Başkanı Nurettin Özdebir, ziyarette sanayinin kalkınmadaki önemine dikkati çekti. Şanlıurfa'nın Orta Doğu pazarına hakim bir noktada yer aldığına işaret eden Özdebir, "Bu nedenle sanayinin daha da gelişmesi gerekiyor. Teşvik bölgesi olan Şanlıurfa’da sanayinin önünün açılması için her konuda desteğe hazırız" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Şanlıurfalı iş adamları ASO 1. OSB’yi ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 11 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şanlıurfalı iş adamları ASO 1. OSB’yi ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı