« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şanlıurfa'da para engeli ortadan kalktı

Geçen sezon yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle bir alt lige düşen Şanlıurfa Engelliler Basketbol Kulübü'nde, maddi sıkıntı giderildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Şanlıurfa Engelliler Kulübü Başkanı ve takım antrenörü Veysi Fırat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen sezon yaşadıkları ekonomik problemler nedeniyle bu sezon Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Birinci Ligi'ne düştüklerini anımsattı.

Sezon öncesi takım kadrosunu kurmaya çalıştıklarını anlatan Fırat, sporcuların geçen yıldan kalan alacaklarının tamamının ödendiğini vurguladı. Fırat, daha iyi bir takım oluşturarak lige başlamak istediklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Şanlıurfa Valisi Sayın Celalettin Güvenç, uzun süredir çektiğimiz maddi sıkıntılara son vererek, kulübümüze yardımcı oldu. Daha önce de zaman zaman destekte bulunan sayın valimiz, oyuncularımızın geçen sezondan kalan paralarının tamamının ödenmesini sağladı. Şu anda hiçbir oyuncumuzun alacağı kalmadığı için mutluyuz. İnşallah önümüzdeki sezon daha iyi bir takım oluşturacağız. İlimizdeki diğer yöneticilerin de desteğiyle takımımızın daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz