ŞANLIURFA HABERLERİ

Şanlıurfa'da, MİSİAD gazetecilerle buluştu

DHA
29.04.2017 - 15:20Son Güncelleme :
DHA

ŞANLIURFA (DHA)- ŞANLIURFA'da, Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) üyeleri, gazetecilerle bir araya geldi.
Şanlıurfa MİSİAD İl Başkanlığı görevine seçilen işadamı Ömer Ağ, il yönetimi, genç ve kadın Kolları üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenledi. Ülkenin kalkınması için yeni yönetim kadrosuyla çalışmalar yaptıklarını ifade eden Ömer Ağ, Türkiye’nin milli gücü olan bu oluşumun içerisinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Memleketçi, Sanayici ve İş Adamları Derneği, Türkiye ve Dünya Sivil toplum örgütleri arasındaki yerini almıştır. Çok kısa zamanda gerek Türkiye’de gerekse Dünya’da örgütlenen MİSİAD Ağrı’dan İzmir’e, Mersin’den Samsun’a Türkiye’nin 60’a aşkın şehrinde teşkilatlanmıştır" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Şanlıurfa'da, MİSİAD gazetecilerle buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 15 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şanlıurfa'da, MİSİAD gazetecilerle buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı