ŞANLIURFA HABERLERİ

Şanlıurfa'da 'Kendi Hayatına Lider Ol' semineri

DHA
27.04.2017 - 11:51Son Güncelleme :
DHA

 

ŞANLIURFA (DHA)- ŞANLIURFA'da, valilik ile GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığınca finanse edilen ve Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce yürütülen 'Kendi Hayatına Lider Ol' projesi kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle seminer düzenlendi.
Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen seminere; Vali Güngör Azim Tuna, Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Orbay Bahri Ulgar, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İl Müftüsü İhsan Açık, Denetimli Serbestlik Müdürü Ali Güçtekin, öğrenciler ile rehber öğretmenler katıldı.
Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, proje kapsamında çalışmalar yapıldığını belirterek, "Ağaç yaş iken eğilir diyor atalarımız. Her türlü telkine açık olunan bu dönemde gençlerimizin doğru yönlendirilmesi çok önemlidir. Biz de bunu bildiğimiz için sizlerle beraber olmaya, sohbet etmeye ve fikirlerimizi anlatmaya çalışıyoruz" dedi.
Öğrencilere kendilerini geleceğe iyi hazırlamaları konusunda tavsiyede bulunan Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş ise, "Devletimiz size her türlü imkanı sunuyor. Kendinizi yetiştirmek için bol bol kitap okumalı, gezmeli, görmeli, tartışmalı, yazmalısınız. Bizler, sizin kendinizi iyi yetiştirmeniz için çabalıyoruz. Bu ülkenin, kendini gelecek için hazırlamış gençlere ihtiyacı var. Biz hedeflerimizi yükseklerde tutan bir milletiz. Ülkemizin kıymetini bileceğiz ve sahip çıkacağız. Kardeşçe yaşamamıza birilerinin engel olmasına müsaade etmeyeceğiz" diye konuştu.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Şanlıurfa'da 'Kendi Hayatına Lider Ol' semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 11 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şanlıurfa'da 'Kendi Hayatına Lider Ol' semineri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı