ŞANLIURFA HABERLERİ

Şanlıurfa Ticaret Borsası’ndan 29 Ekim Kutlama Mesajı

IHA
28.10.2015 - 15:27Son Güncelleme :
IHA

Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu ve Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Cumhuriyet’in tam bağımsızlık ve ulusal egemenliğe dayanan ve büyük bir inanç ve kararlılıkla yürütülen Milli Mücadele sonucunda kazanılan zaferle taçlandırıldığını söyledi. Cumhuriyet’in 92.Yıl dönümünü millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın mutluluğu, sevinci ve heyecanı içerisinde olduklarını ifade eden Kaya, Cumhuriyetin milletimizin çağdaş dünyada hak ettiği yeri alma kararlılığının göstergesi olduğunu kaydetti. kkardeşçe birbirimizi kucaklayarak, birbirimize sımsıkı kenetlenmemiz gerektiğini kaydeden Kaya, aydınlık yarınların hep birlik ve beraberlik içerisinde kurulabileceğini kaydetti.
Cumhuriyetin kuruluşunun 92. Yıl dönümünü kutlayan Kaya “Aziz şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, saygı ve şükranla anıyor, bu duygu ve düşünceler içerisinde bütün hemşerilerimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.” dedi.
EYYÜPOĞLU’NUN 29 EKİM MESAJI
Cumhuriyetin 92. Yıl dönümü nedeni ile kutlama mesajı yayımlayan Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu ise, yazılan kurtuluş destanının gururunu, heyecanını ve destanın varış noktası olan Cumhuriyet’in ilanını bugün büyük bir coşkuyla kutladıklarını belirtti.
Cumhuriyetimizin en büyük başarısının da milletimizin bütün fertlerini vatandaşlık temelinde birleştirmesi olduğunu kaydeden Eyyüpoğlu, “Milletçe barış ve kardeşliğin sesini daha da yükselttiğimiz bugünlerde asla unutmayacağımız aziz şehitlerimizin acılarını, kahraman gazilerimizin fedakarlıklarını da yüreğimizde hissediyoruz. Kenetlenmemiz halinde çok daha güçlenerek, aydınlık yarınlarımızı hep birlikte kurmakla mümkün olacaktır. Bu duygu ve düşünceler ile Cumhuriyetimizin 92. yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla yad ediyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Şanlıurfa Ticaret Borsası’ndan 29 Ekim Kutlama Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şanlıurfa Ticaret Borsası’ndan 29 Ekim Kutlama Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı