« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sanlı Sarıalioğlu: Gerçegi görün

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sanlı SARIALİOĞLU

YıllıkILLIK izinden döndüm, ayağımın tozuyla İnönü'ye koştum. Shorunmu'yu, Schaeffer'i, Hengen'i ölesiye merak ediyordum. Nijeryalı kaleciye fazla bir iş düşmedi. Kritik toplar gelmedi. Ne olduğunu pek anlayamadım. Aklım hep Fevzi'deydi. Shorunmu formayı kaparsa, Fevzi gibi bir kaleci kulübeye mahkum olacak. Beni kahreden işte bu. Fevzi gibi biri varken yabancı kontenjanını kaleci için kullanmak saçmalıkların en büyüğü. Ne yapalım Feldkamp amca öyle buyurdu.

Tek maça göre yorum yapmayı sevmem. Ancak Schaeffer sağlam adam. Görevinin bilincinde. Yaptığı iş ne bir fazla, ne bir eksik. Hengen ilk yarı liberoda iyiydi. Lükse kaçmadı, ciddiyetten uzaklaşmadı ve riske girmedi. İkinci yarıda orta alana geçince pek etkili olamadı. Olması da zor, çünkü yaratıcı bir tip değil. Bu iki futbolcunun ilk görüntüleri fena değil. İnşallah yine aldatılmamışızdır.

<ı>TRANSFER GEREK

Gelelim bizim eski futbolcularımıza. Onlar hep bildiğiniz gibi. Ali Eren, Savaş, Mutlu boğuşuyor. Ertuğrul hava toplarında ağırlığını hissettiriyor. Ancak kanatlardan yine yeterli sayıda orta gelmiyor. Nihat'ta ısrar etmek gerekir. Bu çocuk her geçen gün daha iyi olacak. Genç İlhan'ı da gözüm tuttu.

Beşiktaş bu sezonun ilk ciddi maçını oynadı. Bu maça göre kesin yargılara elbette varamayız. Ancak oyunun kaderini etkileyecek iki kaliteli yabancı alınmazsa, bu sezon güle oynaya geçmez. Yönetim lütfen bu gerçeği sizler de kabul edin ve herkesin beklediği transferleri gerçekleştirin. Yoksa bu sorumluluktan kurtulamazsınız.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler