ANKARA HABERLERİ

Sandıklılıların Yenimahalle buluşması

DHA
29.03.2016 - 11:46Son Güncelleme :
DHA

ANKARA, (DHA)- YENİMAHALLE Belediye Başkanı Fethi Yaşar eşi Azize Yaşar ile birlikte Afyon Sandıklılı hemşerilerini kahvaltıda ağırladı. Sandıklı Vakfı Başkanı Vedat Çavuş, Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda Sandıklılı bürokratın katıldığı buluşmada birlik ve beraberlik mesajı verildi.
Belediye misafirhanesinde hemşerilerini buluşturan Başkan Yaşar “Biz Afyonlu olarak her zaman başarılı olmak zorundayız. Bu yüzden sabahın 8'inden gecenin 12'lerine kadar çalıştığım günler oluyor. Bu ülkenin kaynaklarını güzel bir şekilde harcayarak Ankara'mıza hoş bir seda bırakmak istiyorum. Bu yolda ciddi bir mesafe kat ettik. Vatandaşlarımız hangi düşüncede olursa olsun bizi takdir ediyor. Üstelik muhalefet partisinin bir belediye başkanı olarak Ankara'da da Türkiye'de de ses getiren bir belediye olduk. Ne söz verdiysek fazlasını yaptık. Gücüm yettiğince tüm hemşerilerimize de yardımcı olmaya çalışıyorum" dedi.
BİRBİRİMİZİ SEVMELİ VE SAHİP ÇIKMALIYIZ
Sandıklılar Vakfı'nın kuruluşunu da gerçekleştiren 2'inci Başkan olarak her zaman yanınızda olacağım diye konuşan Yaşar “ Hemşeri derneklerine önem vermek lazım. Acı günde tatlı günde bir arada olmak çok önemli. Çocuklarımız da bu kültürle yetişmeli. Hemşerilik bilinci konusunda maalesef Güney Doğu, Doğu Anadolu ve Karadeniz çok ilerideler. Bu tutkunluğu ne İç Anadolu'da ne Ege'de göremiyoruz. Birbirimizi sevmeli ve sahip çıkmalıyız. Ben her zaman Afyonlu olmaktan, Sandıklılı olmaktan onur duyacağımö dedi.
Vakıf çalışmaları hakkında Başkan Yaşar'a bilgi veren Sandıklılar Vakfı Başkanı Vedat Çavuş da “Kardeşliğe ve barışa her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde bizi buluşturan Başkanımıza tüm Afyonlular adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Sandıklılıların Yenimahalle buluşması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 11 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sandıklılıların Yenimahalle buluşması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı