Gündem Haberleri

  Sanatçılar teröre lanet okudu

  Hürriyet Haber
  09.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Şırnak'ta 13 askerimizin şehit düşmesine sanat dünyasından da büyük tepki geldi.

  Şırnak'ta 13 askerimizin şehit düşmesine sanat dünyasından da büyük tepki geldi. Aralarında İbrahim Tatlıses, Seda Sayan,Orhan Gencebay, Ebru Gündeş, Bülent Ersoy gibi ünlü isimler teröre lanet okurken, şehitlere rahmet ,ailelerine ise sabır dilediler.

  Petek Dinçöz' de bu sabah karalara bürünerek dün akşam Şırnak’ta şehit düşen 13 askerimiz için gözyaşı döktü. Bu sabah programında şehit ailelerini konuk eden Petek Dinçöz, asker türküleri, asker mektupları, şehit ailelerinin duyguları ve şehit ailelerinin sosyal haklarının konuşulduğu programında gözyaşları sel olup aktı. Devleti "sıcak takip kararı"na davet eden Petek Dinçöz, özellikle bu son yaşanan hain saldırının ardından, sıcak takip kararı alınması gerektiğini dile getirdi.

  Sinan Aygün'de destekledi

  Canlı yayına telefonla bağlanan Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün’de, Petek Dinçöz’e destek vererek “Devlet sıcak takip kararı almalı. Özellikle de

  Sanatçılar teröre lanet okudu
  Kandil dağlarında. Bir sürü kanal ama bu konuya bir tek siz değindiniz. Bugün programınızda şehit ailelerine yer verdiğiniz için size çok teşekkür ediyorum. Ben de elimden gelen ne varsa her zaman yapmaya hazırım.”dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı