« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sanatçılar da Cimbom’un yanında

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY'ın Arsenal ile bu gece oynayacağı final maçı arifesinde sahnelerin ünlü sanatçıları Emel Sayın, Muazzez Abacı, Kenan Doğulu, Deniz Seki, Tuba Önal, İzel, Çelik, Mustafa Keser, Ekin, Murat Gögebakan, Mehmet Ali Alabora ve Mustafa Alabora, Kopenhag'a ‘‘Cim Bom çıkartması’’ yaptılar.

Dün gece Kopenhag'da muhteşem bir konser veren ünlülerimiz, ‘‘Kalbimiz bu gece Cimbom için çarpacak’’ dediler. UEFA kupası final maçı için binlerce taraftarın akın ettiği Danimarka'ya giden ünlülerimiz VİP Turizm - Şişli Belediyesi ve Ahmet San işbirliğiyle gerçekleştirilen gecede en güzel şarkılarını Galatasaraylılar için söylediler. Bu muhteşem geceyi Kanal D canlı yayınladı.

Sanat dünyasının ünlü isimleri de binlerce taraftar gibi sabahın erken saatlerinde Danimarka'ya gitmek icin Atatürk Hava Limanı'nda buluştular. Ellerinde sarı kırmızılı bayraklarla, boyunlarında fularlarıyla havalimanına gelen sanatçılar, tek yürek oldular.

Aralarında Emel Sayın, Muazzez Abacı, Kenan Doğulu, Deniz Seki, Murat Gögebakan, Mehmet Ali Alabora, Mustafa Alabora'nın bulunduğu grup ellerinde sarı kırmızı cimbom bayrakları ve şapkaları ile havaalanını renklendirdiler.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler