Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Sanatçı Yunus Bülbül'ün otomobili çalındı

  A.A
  16 Şubat 2006 - 09:47Son Güncelleme : 16 Şubat 2006 - 09:47

  Sanatçı Yunus Bülbül'ün otomobili çalındı.

  Yeni bir şov programı hazırlığı için meslektaşlarıyla bir araya gelen Yunus Bülbül, gece saatlerinde arkadaşlarını bırakarak yemek yemek için 34 YB 322 plakalı otomobiliyle Levent Çarşısı'na geldi.

  Aracını park ettikten sonra bagajından çeşitli eşyalarını almak isteyen sanatçı Bülbül'ün otomobili, bu sırada yanına gelen hırsızlarca çalındı.

  Daha sonra yaşadığı olayı basın mensuplarına anlatan Yunus Bülbül, otomobilinin çalınmasının ardından polis merkezine başvurduğunu söyledi.

  Bülbül, “Levent'e gelmeden önce Müslüm Gürses, Kahtalı Mıçı ve Nilüfer hanımla, yeni yapacağımız bir şov programının çekimleri için beraberdik. Onları bıraktıktan sonra bir yemek yiyeyim dedim, ama yiyemedik. Araba gitti. İnşallah emniyet bulur” şeklinde konuştu.

  Otomobilinin bagajından bazı eşyalarını almak isterken çalındığını ve yaklaşık 100 metre hırsızların peşinden koştuğunu kaydeden Bülbül, daha önce de otomobili ve evinden hırsızlık yapıldığını ifade etti.

  Yunus Bülbül, çalınan araçta yeni kasetleri, bazı belgeleri, sanatçı kartı, ruhsatı, evinin anahtarı, televizyon ile arkadaşlarına aldığı 8-10 poşet hediye olduğunu bildirdi.

  “Hırsızlara bir mesajı olup olmadığı” sorulan Bülbül, “Ne diyeceğim? Ya sarhoştur ya gençtir. Ama çok ayıp ediyorlar. Bunu yapan dünyanın en adi insanıdır” dedi.

  Bu arada polis, sanatçı Bülbül'ün otomobili ile çalanları bulmak için çalışma başlattı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı