Sanal mağazayı 1 dakikada kurduruyor

Hürriyet Haber
14.11.2016 - 11:16 | Son Güncelleme:

Zencommerce.com; Avrupa ve Asya'nın ardından şimdi Türkiye'de. Şirketin e-ticaret girişimlerini desteklemek amacıyla büyük oranda indirimlerle sunduğu sanal mağaza paketleri dikkat çekiyor.

Zencommerce; Doğu Avrupa ve Asya'da 15,000 müşteriye ulaştıktan sonra Türkiye pazarına adım attı. Sadece küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri değil; öğrenci, sanatkâr, zanaatkâr ve ev kadınları gibi e-ticarete atılmayı isteyen tüm girişimci adaylarına sanal mağaza çözümü sunuyor.

Zencommerce’ün sanal mağaza paketleri, 260 TL fiyat ile satın alınabiliyor. Belirli zaman aralıklarıyla sunulan indirimli fiyat seçenekleri, girişimcilerin e-ticarete atılması için fırsat sunuyor.

Girişimciler ile e-ticaret arasındaki köprüyü uygun fiyata ve hızlı şekilde kuran sanal mağaza çözümünü Türkiye'ye getirdiklerini belirten Zencommerce Ülke Müdürü Emre Gülas, sanal mağaza kurulumunu pratik kıldıklarını söyledi.

Türkiye'de e-ticarete atılmak isteyen girişimciler ve yüksek trafiğe sahip sanal mağaza hayali kuran firmaların önündeki en büyük ikinci engel altyapı eksikliği olarak beliriyor.

Standart paket de dâhil olmak üzere tüm e-ticaret yazılım çözümlerinde pazarlama, sosyal ağ ve güvenlik gibi temel altyapıları sunan platformda; girişimci adayları SSL sertifikası bulunan, arama motoru destekli ve tüm mobil cihazlarla uyumlu bir sanal mağazanın sahibi olabiliyor.

Onlarca şablon arasından seçilebilen sanal mağaza tasarımı, kullanıcının ihtiyaçlarına ve isteğine göre uyarlanabilirken, kullanıcı tercih ettiği adı taşıyan mağazasını 1 dakika içinde aktif hale getirebiliyor.

Etiketler: internet


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı