SAMSUN HABERLERİ

Samulaş Cnr Tramvaylarında Fren Testi Yaptı

IHA
08.05.2015 - 14:11 |Son Güncelleme :

SAMULAŞ A.Ş. TARAFINDAN İŞLETİLMEKTE OLAN CNR MARKA HAFİF RAYLI SİSTEM ARAÇLARININ FREN SİSTEMLERİNDE YAPILAN YAZILIM GÜNCELLEŞTİRMELERİ VE İYİLEŞTİRMELER SONRASINDA FRENLEME PERFORMANSLARINI ÖLÇEBİLMEK İÇİN HAFİF RAYLI SİSTEM HATTININ BARUTHANE - GÜZEL SANATLAR İSTASYONLARI ARASINDA TEST SÜRÜŞÜ YAPILDI.

IHA

Samulaş A.Ş. CNR marka hafif raylı sistem araçlarının fren bakımını, seferlerin olmadığı gece saatlerinde yaptığı kontrollerle gerçekleştirdi.
Samulaş A.Ş. tarafından işletilmekte olan CNR marka hafif raylı sistem araçlarının fren sistemlerinde yapılan yazılım güncelleştirmeleri ve iyileştirmeler sonrasında frenleme performanslarını ölçebilmek için hafif raylı sistem hattının Baruthane - Güzel Sanatlar İstasyonları arasında test sürüşü yapıldı.
Hafif raylı sisteminin seferlerinin olmadığı gece 01.00 ile 05.30 saatleri arasında iki gün olarak yapılan testlerde Samulaş A.Ş. teknik ekibinin yanı sıra Knorr-Bremse (Almanya) ve CNR (ÇİN) firması teknik ekibi hazır bulundu.
Yapılan testler sonucu elde edilen performans verileri Samulaş A.Ş. teknik ekibi tarafından değerlendirilerek CNR teknik ekibi ile müzakere edilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Samulaş Cnr Tramvaylarında Fren Testi Yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Mayıs 2015 tarihinde saat 14 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Samulaş Cnr Tramvaylarında Fren Testi Yaptı haberi güncellenecektir.

SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ

19 Ekim 2019, Cumartesi
 • İmsak
  05:18
 • Güneş
  06:43
 • Öğle
  12:25
 • İkindi
  15:25
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı