Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun'un umudu gençler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kırmızı beyazlılarda sakat ve cezalı futbolcuların çokluğu nedeniyle, cuma akşamı oynanacak Bursaspor maçında gençler forma giyecek.

Bursaspor'la cuma akşamı sahasında karşılaşacak olan Samsunspor'da sakat ve cezalı futbolcuların çokluğu nedeniyle genç oyunculara şans tanınacağı açıklandı. Ankaragücü maçında kırmızı kart gören İsmet, sarı kart cezalıları Tümer, Levent ve Celil'den yoksun olarak Bursaspor karşısına çıkacaklarını belirten Antrenör Yücel Uyar, Cenk, İmdat, Mehmet ve Ali Akdeniz'in sakatlıklarının sürdüğünü belirtti. Uyar, ‘‘Kulüp doktorumuzla konuşarak bu futbolcular hakkında bilgi aldım. Cenk ve İmdat'ı Bursaspor maçına yetiştirmeye çalışıyoruz’’ dedi.

Bursaspor maçının genç oyuncular için bir fırsat olduğunu da anlatan Uyar sözlerini şöyle sürdürdü: ‘‘Kalan iki maçımızı da kazanarak bir hayli üzdüğümüz taraftarlarımızı sevindirmek istiyoruz. Ancak, sakat ve cezalı futbolcular belimizi büktü. Ama yine de elimizdeki genç oyuncularıma güveniyorum. Özellikle Mehmet, Gürhan, Serdar ve PAF takımından dahil ettiğimiz Furkan, çalışmalardaki hırslarıyla formayı hakediyorlar.’’







Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler