« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsunspor'da hedef 10 bin kombine

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, 10 bin kombine satarak ligde rekor kırmak istiyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kombine satışlarının 30 Temmuz Pazartesi günü satışa sunulacağını söyledi.

Samsunspor'un sahipsiz kalmaması için kendilerinin taşın altına elini koyduğunu kaydeden Kar, “Bizde şimdi taraftarlarımızından taşın altına elini koymalarını istiyoruz. Tüm taraftarlarımızın geçen yıl ile fiyatını aynı tuttuğumuz kombine bilet almaya davet ediyoruz. Fiyatlarımız çok makul. Taraftarlarımızda bize destek verirse Samsunspor'u bu zor durumundan kurtarmak için taraftarları, futbolcuları ve yöneticileriyle hep birlikte taşın altına elimizi koymuş olacağız” diye konuştu.

Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek TFF 1. Lig'inde bulunan bir takımın 10 bin kombine satmasını hedeflediklerini vurgulayan Kar, şunları kaydetti:

“Eğer bu rakamı yakalarsak Türkiye'de de bir rekora imza atmış olabiliriz. Taraftarlar, 'ben ne yapabilirim' diye düşünmesin en azından bir tane kombine alabilirler. Kale arkası 75 lira maraton 150 lira maç başına baktığımızda 5-6 liraya gelmiyor. Yine taraftarlarımızın yararlanacağı Samsunspor Store'yi hizmete açmayı planlıyoruz. Kendi forma ve atkımızı satmak istiyoruz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler