« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsunspor'da alarm

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Metin Türel, pazar günkü rakipleri Ç.Dardanelspor'u yaralı bir aslana benzeterek, ‘‘Kazanmak için herşeyi yapacaklar, çok dikkatli olmalıyız’’ diye futbolcularını uyardı...

<ı>Yaralı aslan

Samsunspor Teknik Direktörü Metin Türel, pazar günü karşılaşacakları Çanakkale Dardanelspor'u yaralı bir aslana benzeterek, futbolcularını bu maçta dikkatli olmaları konusunda uyardı. Türel, ‘‘Kazanmak için her şeyi yapacaklarına inanıyorum. Bu nedenle çok dikkatli olmalıyız’’ dedi.

<ı>Maçın önemi

Karşılaşmaya büyük önem verdiklerini belirten Türel, Gaziantepspor'a yenilerek iyice tehlike bölgesinin içine düşen rakiplerinin de kendileriyle oynayacağı karşılaşmayı kurtuluş maçı olarak göreceğini vurguladı. Türel, maça çok iyi hazırlanmaları gerektiğini anlatarak şöyle konuştu:

<ı>Final havasında

‘‘Adanaspor galibiyetiyle tehlikeli bölgeden uzaklaştığımız sanılmasın. Artık tüm maçlarımız final havasında. Dardanelspor karşısında favori gösterilsek de sezonun en zor maçlarından birini oynayacağız. Rakibimiz artık son kozlarını oynuyor ve pazar günü de kazanmak için herşeyi deneyecek.’’CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler