« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsunspor'da 6-3'lük depremin artçıları sürüyor

Samsunspor'da Kayserispor karşısında alınan 6-3'lük yenilgi büyük huzursuzluk ve üzüntüye neden olurken, basın sözcüsü Mazhar Başoğlu, “Alınan kötü sonuçlara karşı tahammülümüz kalmadı” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Başoğlu, geçen hafta Kayseri deplasmanında oynadıkları karşılaşmada alınan farklı yenilginin beklemedikleri bir sonuç olduğunu söyledi.  İyi hazırlandıkları karşılaşmadan farklı bir sonuçla ayrılmalarının tüm camiayı üzdüğünü ifade eden Başoğlu, maçın böyle farklı sonuçlanmasının biraz da şansızlıktan kaynaklandığını savundu.

“Kayserispor karşısında çok kötü bir futbol oynamadık, biraz da şansa ihtiyacımız vardı” diyen Başoğlu, artık puan kaybetmeye tahammülleri olmadığını ifade ederek, şunları kaydetti: “Ligde artık puan kaybetmeye ve kötü sonuçlara tahammülümüz kalmadı. Fikstür gereği zor geçebilecek maçlarımızı da tamamladık. Bu nedenle ligin kalan maçlarında daha çok puan toplamayı hedefliyoruz. Bunu da başaracak bir ekibimiz var.”

Samsunspor'un halen ligde bulunduğu yerin gerçek gücünü yansıtmadığını da belirten Başoğlu, taraftarların sabırlı olmalarını ve takıma gereken desteği vermeye devam etmelerini de istedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz