« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsunspor Teknik Direktörü Şengün istifa etti

Samsunspor Teknik Direktörü Hasan Şengün, kulübün menfaatleri doğrultusunda görevinden istifa ettiğini açıkladı. Şengün, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, çok büyük umutlarla lige başladıklarını, ancak alınan kötü sonuçların üzerlerinde oluşturduğu baskılar nedeniyle görevi bıraktığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türk Telekom Lig (A)'da mücadele eden  Samsun'da bir takım çevreler tarafından oluşturulan kamuoyunun haksız olduğunu ifade eden Şengün, “Çok büyük umutlarla lige başlamıştık. Orduspor mağlubiyeti ile bir takım çevrelerin erken eleştirileri kulüpte ve takımda olumsuzlukları ortaya çıkardı. Kocaelispor beraberliğiyle de bu olumsuzluk üst seviyeye çıktı. Ben de kulübün menfaatleri doğrultusunda görevimden istifa ediyorum” dedi.

Samsunspor için hedeflerinin ve düşüncelerinin daha farklı olduğunu, ancak bu düşüncelerini gerçekleştirememenin üzüntüsünü yaşadığını belirten Şengün, ”Ben bu kulübün bir neferiyim. Bugün belki görevime burada bir nokta koydum. Ama ilerleyen dönemde Samsunspor tarafından bir teklif gelirse seve seve kabul ederim” diye konuştu.
Öte yandan Samsunspor Kulübü yöneticilerinin teknik direktörlük görevinden istifa eden Hasan Şengün'ün yerine Hikmet Karaman ile görüştükleri öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz