Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsunspor: Nobre hakkında suç duyurusunda bulunacağız

Samsunspor Başkanı Adnan Ölmez, hukukçuları ile görüşerek Fenerbahçe’nin Brezilyalı futbolcusu Nobre hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi. Nobre’nin ceza alması konusunda ne gerekiyorsa yapacaklarını belirten Başkan Ölmez, Kerem’in ceza almaması için de Federasyon'a başvuracaklarını belirtti.

DHA
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe’ye kendi evinde 5-0 mağlup olan kırmızı beyazlı takımda hakeme ve Brezilyalı oyuncu Nobre’ye öfke devam ediyor. Hakem Serdar Tatlı’nın hata yaptığını belirtip özür dilemesinin ardından harekete geçen Samsunspor yönetimi, maçın tekrar oynanması için Futbol Federasyonu’na başvurucak. Başkan Adnan Ölmez, bugün avukatları ile görüşerek izleyecekleri yol hakkında karar vereceklerini belirtti. Başkan Ölmez, “Hukukçularımız ile görüşüp ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Nobre hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Ayrıca kalecimiz Kerem’in ceza almaması konusunda federasyona başvuracağız. Nobre’nin ceza alması için bütün girişimlerde bulunacağız. Hakkımızı sonuna kadar arayacağız” diye konuştu.

Hakem hatalarının hep Fenerbahçe lehine gelişmesinin tesadüf olmadığını ve bunun altında kasıt aramaya başladıklarını belirten Samsunspor Başkanı Adnan Ölmez, “Bu hataların hep Fenerbahçe lehine olması bizi düşündürüyor. Artık tesadüf olmadığına inanıyoruz. Çünkü haksızlık ve adaletsizlik var. Fenerbahçe Türkiye’nin en zengin ve en çok seyircisi olan kulüplerden biri. Bu tür hakem hatalarına ihtiyacı yok. Şampiyonluğun da en büyük adayı” dedi.
MHK Başkanı Mustafa Çulcu ile de görüşeceklerini belirten Başkan Adnan Ölmez, hatasını kabul eden Serdar Tatlı’yı artık Samsunspor maçlarında görmek istemediklerini söyledi. Taraftarlarına da teşekkür eden Başkan Ölmez, yaşanan hakem hatalarına rağmen seyircilerin centilmence takımlarını desteklediğini dile getirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz