Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsunspor: Hakemler emeğimizi gasp ediyor

F.Bahçe'nin ardından Vestel Manisaspor'a da farklı skorla yenilen Samsunspor'da Kulüp Futbol Şube Sorumlusu Engin Uzun, “Fenerbahçe maçının travmasını atlatamadan Vestel Manisaspor travmasını yaşıyoruz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında 3-0'lık Vestel Manisaspor yenilgisinin değerlendirmesini yapan Uzun, iki haftadır hakem hataları nedeniyle 6 puan kaybettiklerini öne sürdü.

Ligin ikinci devresine iyi bir başlangıç yaptıklarını, fakat Fenerbahçe ve arkasından oynadıkları Vestel Manisaspor karşılaşmalarında hakem hataları sonucunda mağdur duruma düştüklerini ifade eden Uzun, şöyle dedi: “Bu camianın emeği, hakem hataları yüzünden gasp edilmektedir. Hakemler hakkında konuşmak istemememize rağmen yapılan bu hatalar artık susmamamız gerektiğini gösterdi. Fenerbahçe maçının travmasını atlatamadan Vestel Manisaspor travmasını yaşıyoruz. Bu durum karşısında ligi nasıl bitirebiliriz bilmiyoruz.”

Maçın hakemi İsmet Arzuman'ın da Fenerbahçe karşılaşmasının hakemi Serdar Tatlı gibi hatasını kabul etmesinin Samsunspor'un kaybettiği 6 puanı geri getirmeyeceğini ifade eden Uzun, “Hakemlerin adil davranarak karşılaşmaları yönetmeleri gerekmektedir. Fakat karşılaşmanın hakemi İsmet Arzuman adil davranmayarak duygusal bir tavır sergilemiş ve maçın bitimine kadar rakip takım lehine kararlar vermiştir” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz