« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsunspor fark attı 3-0

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kırmızı beyazlılar, 2.lig ekibi Orduspor'u Levent (2) ve Oruma'nın golleri ile devirdi.

İKİNCİ yarı hazırlıklarını sürdüren Samsunspor, 2. ligin güçlü temsilcilerinden Orduspor ile oynadığı hazırlık maçını 3-0 kazandı. Maçın genelinde üstün olan kırmızı-beyazlılarda 2. yarı İsmet'in yerine oyuna dahil olan Levent ortaya koyduğu güzel futbol ve attığı 2 şık gol ile dikkati çekti. Diğer gol Oruma'dan geldi. İleri ikilide görevlendirilen Uğur ve Serkan'ın ortaya koydukları futbol Teknik Direktör Metin Türel'in çileden çıkarttı. Her iki takım bu maçın rövanşında bugün Ordu'da karşılaşacaklar.

HAKEMLER: Necati Gündoğdu (***), Refika Bodur (***), Ertan Sancak (***)

SAMSUNSPOR: Kürşat (**)- Vural (**), İmdat (***), Tümer (***)- Mehmet (***)(Dk. 46 Oruma **), Güngör (**)(Dk. 46 Hakkı **), İsmet (**)(Dk. 46 Levent ***), Sabri (**)(Dk. 46 Erman **), Celil (**)- Serkan (**)(Dk. 46 Murat **), Uğur (**)(Dk. 75 Rıfat **)

ORDU: Mustafa (***)(Dk. 57 Ferdi **)- Halis (***)(Dk. Ertan **), Turgut (***)(Dk. 46 Cüneyt **), Hasan (***)(Dk. 68 Bora **)- Yılmaz (***)(Dk. 46 Sefa **), Ragıp (**), Caner (**), Azat (***)(Dk. 46 Barış **), Suat (**)(Dk. 46 B. İbrahim **)- Hüseyin (*), Zeki (*)(Dk. 46 Dursun **)

GOLLER: Dk. 50 Oruma, dk. 60 ve 83 Levent (Samsunspor)
Bunları da Beğenebilirsiniz