SAMSUN HABERLERİ

Samsunluları buluşturan düğün

DHA
29.04.2017 - 14:33Son Güncelleme :
DHA

SAMSUN,(DHA)- İSTANBUL'da faaliyet gösteren Samsun Dernekler Federasyonu(SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, hayatını Derya Softa ile birleştirdi. 

İstanbul'daki Samsun derneklerinin bir çatı altında toplayan SADEF'in Genel Başkanı Yıldıray Baş, Derya Softa ile ömür boyu mutluluğa imza attı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin(İBB) Zeytinburnu'ndaki 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen törende Yıldıray Baş ile Derya Softa'nın şahitliklerini Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Eren, Samsun Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Samsun Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş ile Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(KASTOP) Genel Başkanı Nurettin Turan yaptı.
Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı nikah merasimi sonrası Yıldıray-Derya Baş çifti, ilk dans için piste çıktı. SADEF Başkanı Yıldıray Baş, "Mutluluğumuza ortak olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Samsunluları buluşturan düğün hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 14 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Samsunluları buluşturan düğün haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı