Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Samsung'tan yıllar sonra kapaklı telefon!

  Hürriyet Haber
  13.05.2017 - 09:41 | Son Güncelleme:

  Samsung'un daha öncesinde kapaklı telefonu Galaxy Folder ve Folder 2 modellerini kullanıcılarla buluşturmuştu. Şimdi ise Samsung'un üst düzey yeni bir kapaklı telefon üzerinde çalıştığı ve kısa süre sonra bu cihazı piyasaya süreceği söyleniyor.

  Samsung'un üst düzey kapaklı bir telefon modelini piyasaya sürmeye hazırlandığı söyleniyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus gibi üst düzey özelliklerle geleceği söylenen cihazın başta Güney Kore olmak üzere Asya pazarında piyasaya sunulacağı ifade ediliyor.

  Telefonun teknik özellikleri arasında 4.2 inç çift OLED ekran, Qualcomm Snapdragon 430 işlemci, 64 GB depolama alanı, 12 MP arka ve 5 MP ön kamera, 2300 mAh pil, kablosuz şarj desteği, parmak izi tarayıcı, Samsung Pay, Samsung Knox desteği, suya ve toza karşı dayanıklı bir yapı yer alıyor.
  Telefonun çıkış tarihi ve fiyatı hakkında herhangi bir bilgi yok.

  Ancak fiyatının normal kapaklı telefonlardan daha yüksek olacağı söyleniyor. Öte yandan kısa süre önce Çin'de satışa sunulan Samsung Galaxy Folder 2'nin kısa süre sonra Kuzey Kore’de de satışa sunulması bekleniyor.  

  Galaxy Note 7nin fiyatı yarı yarıya düşüyor
  Galaxy Note 7'nin fiyatı yarı yarıya düşüyor!
  Galaxy S8: En kırılgan telefon!
  En çok hangi telefon satıyor?
  Etiketler: kapaklı telefon
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı