Teknoloji Haberleri

  Samsung'dan açık davet

  Hürriyet Haber
  26.05.2010 - 15:25 | Son Güncelleme:

  Samsung Türkiye, mobil dünyada devrim yaratacak bada’yı bilişim uzmanlarıyla tanıştırıyor.

  İşletim sistemi bada, Türkiye dahil 25 farklı ülkede yazılımcılarla tanışmaya devam ediyor

  Samsung Electronics, Samsung bada platformunu aralarında İtalya, Çin, Rusya, İsviçre ve Güney Afrika gibi ülkelerin olduğu dünyanın çok çeşitli bölgelerinde Developers’ Day organizasyonlarıyla tanıştırdı.

  1 Haziran Salı günü Emirgan’da The Seed’de gerçekleştirilecek organizasyon Developers’ Day ile bu kez Türk yazılımcılar bir araya getirilecek ve Samsung bada platformu için nasıl yazılımlar gerçekleştirilebileceği anlatılacak.

  Mobil cihazlarda zengin kullanıcı deneyimi

  Wave, bada ve A-Store(Samsung Apps-samsungapps.com)’un ilk meyvelerinden oluşan bada mobil platformu uygulama geliştiriciler için fırsatlar sunup, Samsung mobil cihazlarında daha zengin bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

  Yazılımlarına güvenen tüm uygulama geliştiricileri www.samsungdevelopersday.com üzerindeki “Başvuru Formu”nu doldurmaya çağıran Samsung Electronics Türkiye Dijital Pazarlama Müdürü Ömer Suner konuya ilişkin yaptığı açıklamada tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de genişleyen mobil teknolojilerin, artan internet kullanımı ve mobil uygulamaların gelecek yıllara damgasını vuracağını söyledi: “Developers’ Day ile yazılım geliştirenlere ulaşmak ve zaten yurtdışını da çok yakından takip eden bu isimlere bada platformundan nasıl faydalanabileceklerini, nasıl stratejiler oluşturabileceklerini ve parametrelerin neler olduğunu anlatacağız. ”

  “Bir dizi çalışma sonrasında en başarılı bulunan uygulama geliştiriciler, Samsung tarafından sağlanacak olanaklara hak kazanacaklar” diyen Suner, mobil işletim sistemlerini güçlendirebilecek inovatif uygulama geliştiricileri Samsung bada platformuna davet ediyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı