Gündem Haberleri

  Samsung Tab S2 geliyor (Fiyatı ve özellikleri)

  Hürriyet Haber
  20.07.2015 - 17:01 | Son Güncelleme:

  Samsung, bugün yaptığı resmi duyuruyla birlikte son model tablet modeli Galaxy Tab S2‘yi duyurdu ve ürünle ilgili detayları paylaştı.

  En ince akıllı telefon üretme yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz seneSamsung Tab S ile en ince tablet iddiasını birkaç ay sürdürdükten sonra Eylül ayında Apple, çıkarmış olduğu yeni iPad ile en ince tablet unvanının sahibi olmayı başarmıştı. En ince akıllı telefon üretimindeki son atak Galaxy Tab S2 ile Samsung'dan geldi. Samsung'un yeni atağından sonra şimdi gözler Apple'ın Eylül ayında tanıtacağı yeni ürüne dikildi.

  Galaxy Tab ailesinin en yeni üyesi Galaxy Tab 2, oldukça ince ve hafif bir formda dizayn edilmiş. 9.7 inç ve 8 inç olmak üzere iki boyutta satılacak olan Galaxy Tab S2, sadece 5.6mm kalınlığa sahip. Büyük ekranlı 9.7 inçlik model 389 gram, 8 inç model ise 265 gram ağırlığında.

  Samsung Tab S2 geliyor (Fiyatı ve özellikleri)

  YENİ EKRAN YENİ TECRÜBE
  Super AMOLED ekran kullanan Galaxy Tab S2, hem okuma hem de her türde dijital içeriğin tüketilmesi için özel olarak optimize edilmiş. Samsung, pek çok ekran ve görüntüleme teknolojisini Galaxy Tab S2 için kullandığını dile getiriyor.

  Android 5.0 (Lollipop) işletim sistemiyle çalışan tablet, 2048×1536 çözünürlüğe sahip. Ön kamerası 2.1 megapiksel, arka kamerası ise 8 megapiksel olan Galaxy Tab S2’nin iki farklı boyuttaki modelleri, Wi-Fi veya Wi-Fi + LTE modelleriyle raflardaki yerini alacak. Depolama alanı olarak 32GB ve 64GB’lık iki modeli bulunan Galaxy Tab S2’nin, MicroSD ile 128GB’a kadar hafızası yükseltilebilecek.

  Samsung‘un tablet savaşındaki yeni amiral gemisi Galaxy Tab S2 olacak. Ürünün, Ağustos 2015 itibariyle satışa sunulması bekleniyor.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı