Teknoloji Haberleri

  Galaxy Note 8 böyle mi olacak?

  Hürriyet Haber
  15.07.2017 - 06:32 | Son Güncelleme:

  Samsung Exynos işlemcilerine ait olan bir Twitter hesabından paylaştığı tweet ile en önemli Galaxy Note 8 sızıntılarından bir tanesini yapmış oldu

  Twitter'da paylaşılan fotoğrafta Samsung Galaxy Note 8'in üstünde küçük bir Exynos işlemci parçası yer alıyor. Bu tweet’in kaldırılmaması sızıntının bilerek yapıldığı yorumlarına sebep oluyor. Bu durum Samsung’un neden böyle bir paylaşımda bulunduğu sorusunu akıllara getiriyor.

  Paylaşılan fotoğraftaki telefonun, boyut olarak Note 8’e çok yakın olduğu düşünülen Galaxy S8+’ın yeniden düzenlenmiş hâlinin bir fotoğrafı da olabileceği söyleniyor. Galaxy S8+’ın 6.2 inçlik ekranı bulunuyor, yeni Note akıllı telefonunun ise 6.3 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor.

  Fotoğrafta gösterilen akıllı telefonda da aynı Infinity Display ekran bulunuyor, ancak bu ekranın kenarları daha az kavisli gibi görünüyor. Bilindiği üzere Galaxy Note 7 de aynı kıvrımlara sahipti. Tweet Samsung’un Galaxy S8 ve S8+ modellerinde de kullanılan Exynos 8895 yongaüstü sistemi için yayınlanmış. Bu, yeni Galaxy Note telefonunda da aynı işlemcinin kullanılacağı anlamına geliyor.

  Samsung'un Galaxy Note 8'i tahmin edilenden daha erken bir tarihte açıklayacak olması yeni işlemci modelinin kullanılması için zamanı kısıtlıyor.

  Galaxy Note 8’in 23 ağustosta tanıtılması bekleniyor.

  Etiketler: galaxy note8
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı