« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun'dan gol provası

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kırmızı beyazlılar, G.Saray maçına iddialı hazırlanıyor. Teknik Direktör Jarabinski, ‘‘Rakibimizin ne istediği değil, bizim ne istediğimiz önemli. Sahaya galibiyet için çıkacağız’’ dedi...

Samsunspor, pazar günü İstanbul'da oynayacağı G.Saray maçına puan amacıyla hazırlanıyor. Teknik Direktör Jarabinski antrenmanda futbolcularına gol provaları yaptırırken, Serkan ve Cenk'le de özel olarak ilgileniyor.

Son haftalarda aldığı yenilgilerle UEFA şansını zora sokan Samsunspor, G.Saray maçının hazırlıklarını dün de tempolu bir şekilde sürdürdü. Çek teknik direktör futbolcularına bol bol şut çalışması yaptırdı. Jarabinski, ‘‘Rakibimizin ne istediği değil, bizim ne istediğimiz önemli. G.Saray'ın güçlü bir takım olduğu gerçek. Ama biz de çok iyi bir takımız. Son haftalarda aldığımız sonuçlar ise bizim için ölçü olmaz. Sahaya 3 puan almak için çıkacağız’’ dedi.

Antrenmanı izleyerek futbolcularına moral veren Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, G.Saray maçıyla ilgili olarak futbolcularına, ‘‘Galibiyetten başka bir şey düşünmeyin’’ uyarısında bulundu. Uyanık, son 2 haftada alınan yenilgilerden dolayı üzgün olduklarını, buna rağmen futbolcularına ceza vermeyi düşünmediklerini sözlerine ekledi.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler