Spor Samsun'da sorun savunma
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Samsun'da sorun savunma

YEREL HABERLER SAMSUN'DA SORUN SAVUNMA

Teknik Direktör Erdoğan Arıca, hazırlık maçlarında iyi futbol oynadıklarını belirterek, ‘‘Tek sorunumuz savunmada. Onu da çözeceğiz’’ dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ sezon hazırlıklarını bölge takımları ile yaptığı hazırlık maçları ile sürdüren Samsunspor'da Teknik Direktör Erdoğan Arıca, savunmada yaşanan problemleri en kısa zamanda aşmak zorunda olduklarını söyledi.

Son üç hazırlık maçında iyi futbolun yanı sıra farklı galip gelmelerine rağmen basit hatalar yüzünden çok gol yediklerine dikkat çeken Arıca, ‘‘Futbol olarak genelde iyi görüntü çiziyoruz. Ancak son yaptığımız hazırlık maçlarında özellikle defansımız aksadı. Basit hatalar yaparak acemice goller yiyoruz. Bu hastalığa mutlaka çözüm bulmalıyız. Takviye şart. İstediğim transferlerden birisi zaten defans’’ diye konuştu. Kırmızı beyazlılarda Teknik Direktör Erdoğan Arıca'nın istediği transferleri gerçekleştirmek için bir çok kulüp ile temaslarının sürdüğünü belirten Basın Sözcüsü Tarık Kaptan, ‘‘En kısa zamanda bu transferleri gerçekleştirmek için çalışıyoruz’’ dedi. Bu arada yeni evlenen Serkan kendisine verilen 2 günlük izinin ardından dün sabah çalışmaya katıldı. Genç golcü balayını sezon sonuna bıraktığını söyledi.

Öte yandan uzun süre sonra kampa katılan Uğur'a para cezası verileceği açıklandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle